Evet Girebilirsiniz videoların izlenmesinde veya dökümanların okunmasında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Canlı eğitim sırasında ise canlı eğitimi alacağınız sistemimizin uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulmayı telefon yada tabletlerinize kurarak ilgili derslere katılım sağlayabilirsiniz.
Uzaktan Eğitim yazılımımız Windows XP ve sonrası işletim sistemine sahip ve en az 1 GB RAM´e sahip her türlü bilgisayarda çalışır.
Ekran çözünürlüğünün 1024 x 768 pixel veya üstü olması tavsiye edilmektedir.
Sesleri duyabilmeniz için herhangi bir ses kartı veya anakart üzerinde onboard ses kartı olması, kulaklık veya hoporlöre sahip olmanız yeterlidir.
İletişim bölümünden sorununuzu anlatan bir mesaj bırakabilirsiniz.
Sorununuz 24 saat içerisinde çözümlenecektir.
Öncelikle bilinmesi gereken eğitimin toplam süresi 90 DERS SAATİDİR.
Bir ders saati 45 dakikadır. Bu nedenle toplam süre net 67,5 saat etmektedir.
Uzaktan Eğitim Sisteminde yer alan en az süreye uyularak dersler tamamlandığı takdirde hiç bir sorun yoktur.
Evet Girebilirsiniz videoların izlenmesinde veya dökümanların okunmasında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Canlı eğitim sırasında ise canlı eğitimi alacağınız sistemimizin uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulmayı telefon yada tabletlerinize kurarak ilgili derslere katılım sağlayabilirsiniz.
Videoları sorunsuz izlemek, dokümanları sorunsuzca download etmek için minimum 2048 Kbps hızında bir bağlantıya sahip olmanız gerekmektedir.
Paylaşımlı bir ortamdan sistemi kullanıyorsanız size ayrılan bant genişliği de minimum bu seviyelerde olmalıdır.
2048 Kbps bağlantının altındaki hızlarında yükleme sıkıntılarına (download sırasında fazlaca beklemek) ve videoları izlerken stream beklemelerine rıza göstermek durumundasınız.
Her türlü önerinizi, şikayetinizi ve/veya memnuniyetinizi iletişim bölümünde bulunan formumuz aracılığı ile bize iletebilirsiniz.
Bütün yazışmalar sistem tarafından veritabanında kayıt altına alınmaktadır.
İş Güvenliği Uzmanlığı, İş Yeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli uzaktan eğitim programlarında bazı derslerin uzaktan eğitimi bulunmadığı için sistemde yer almamaktadır.
Uzaktan Eğitim derslerinde herhangi bir eksiklik ve hata yoktur. Dersler bulunduğu halde derse erişim sağlayamıyorsanız lütfen iletişim bölümünden konuyu anlatan bir for doldurarak bizelere gönderiniz.
Uzaktan Eğitim Sistemine dilediğiniz yerden bağlanabilirsiniz.
Uzaktan Eğitiminiz;
Başlangıç tarihinizde saat 00:00 da başlar,
Bitiş tarihinizde saat 24:00 de sona erer.
Videolar direk olarak tarafımzıdan sağlanmaktadır eğer video bulunamıyor yada yüklenemiyorsa lütfen işletim sistemi tarayıcı ve cihaz bilgilerinzii tarafımıza iletişim bölümünden iletiniz.
Şayet şirket içi kullanımda bu sorunu yaşıyorsanız, lütfen bilgiişlem yöneticiniz ile görüşerek yukarıda bahsi geçen portların açılmasını talep ediniz.
Videoları izlemek için herhangi bir eklentiye gerek yoktur.
Dokümanları okuyabilmeniz için Adobe Reader Programının bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Lütfen Adobe Reader bağlantısından size uygun versiyonu bilgisayarınıza yükleyiniz.